Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

Šmolkovia: Zabudnutá dedinka

2D3DSDMP
Réžia:Kelly Asbury
Premiéra:30. marec 2017
Dĺžka:90 minút
Žáner:Rodinný, Animovaný, Komédia, Dobrodružný

Celovečerný animovaný šmolkovský film s obľúbenými modrými postavičkami prichádza!

Scenár: Karey Kirkpatrick, Chris Poche  •  Réžia: Kelly Asbury

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Dĺžka: 90 min

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 30. marec 2017
Dátum svetovej premiéry: 23. marec 2017

Krajina pôvodu:

  • USA

Celovečerný animovaný šmolkovský film s obľúbenými modrými postavičkami prichádza!

Scenár: Karey Kirkpatrick, Chris Poche  •  Réžia: Kelly Asbury

Vďaka záhadnej mape sa Šmolinka spolu s Mudrošom, Babrošom a Silákom vydáva na dobrodružnú výpravu a náhodou objavia najväčšie tajomstvo v dejinách Šmolkov.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 30. marec 2017
Dátum svetovej premiéry: 23. marec 2017

Krajina pôvodu:

  • USA

Najbližšie predstavenia

25.9.
zajtra
19:30

FK: Vlasy

27.9.
štvrtokŠt
19:30

Hell Fest: Park hrôzy

28.9.
piatokPi
17:00

Piadinôžka

28.9.
piatokPi
19:00

Pivnica

29.9.
sobotaSo
16:30

Piadinôžka 3D

29.9.
sobotaSo
18:30

Pátranie

29.9.
sobotaSo
20:30

Pivnica

30.9.
nedeľaNe
16:30

Piadinôžka

30.9.
nedeľaNe
18:30

Pivnica

30.9.
nedeľaNe
20:30

Pátranie

2.10.
utorokUt
19:30

FK: Moulin Rouge

3.10.
stredaSt
19:30

Eurokino: Tvár

4.10.
štvrtokŠt
19:30

Venom

5.10.
piatokPi
17:00

Websterovci

5.10.
piatokPi
19:00

Venom 3D

5.10.
piatokPi
21:00

Zrodila sa hviezda

6.10.
sobotaSo
16:30

Websterovci

6.10.
sobotaSo
18:30

Hastrman

6.10.
sobotaSo
20:30

Venom

7.10.
nedeľaNe
16:30

Websterovci

7.10.
nedeľaNe
18:30

Zrodila sa hviezda

7.10.
nedeľaNe
21:00

Hastrman

9.10.
utorokUt
19:30

FK: Manifesto

10.10.
stredaSt
19:30

Eurokino: Zlodeji

11.10.
štvrtokŠt
19:30

Zlé časy v El Royale

13.10.
sobotaSo
20:30

Prvý človek

14.10.
nedeľaNe
16:30

Princezná a dráčik

14.10.
nedeľaNe
18:30

Prvý človek

16.10.
utorokUt
19:30

FK: Nico, 1988

17.10.
stredaSt
19:30

Eurokino: Modlitba

18.10.
štvrtokŠt
19:30

Halloween

19.10.
piatokPi
17:00

Websterovci

19.10.
piatokPi
19:00

Halloween

20.10.
sobotaSo
16:30

Piadinôžka 3D

20.10.
sobotaSo
18:30

Toman

20.10.
sobotaSo
21:15

Halloween

21.10.
nedeľaNe
16:30

Piadinôžka

21.10.
nedeľaNe
20:30

Toman

23.10.
utorokUt
19:30

FK: Studená vojna

26.10.
piatokPi
21:00

Králi zlodejov

27.10.
sobotaSo
18:30

Dogman

28.10.
nedeľaNe
16:30

Keď draka bolí hlava

28.10.
nedeľaNe
18:30

Králi zlodejov

28.10.
nedeľaNe
20:30

Dogman

31.10.
stredaSt
21:30

Halloween

Nájdi svoj film

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.